Projekt šance


V době od 1. června do 31. srpna 2020 probíhá charitativní kampaň Každý LIKE se počítá! Principem této kampaně je získání co největšího množství liků stránky na FB stránce projektu.

Za každý LIKE na FB stránce Kultura Naživo navíc získá projekt Šance od projektu Kultura Naživo 1 Kč! 

Tak tedy neváhejte! Lajkujte stránku projektu a především sdílejte, aby projekt Šance získal nejen velký mediální dosah, tak také získal zajímavou finanční částku navíc!

Projekt šance můžete rovněž podpořit i Vy vložením finanční částky na transparentní bankovní účet č. 107-1850570207/0100 vedený u Komerční banky.

Poslání: Pomáháme „dětem ulice” postavit se na vlastní nohy.

 

Projekt Šance se snaží 25 let pomáhat českým „dětem ulice”. Díky podpoře dárců tento projekt může provozovat streetcentrum, ve kterém funguje program První pomoc v nouzi, a Dům Šance, jehož hlavním programem je pracovní terapie, díky které se už mnoho mladých lidí dostalo z ulice. Mají práci, domov a RODINU. Díky skvělé a pravidelné pomoci partnerů může tento projekt pomáhat. 

 

V roce 2019 se k podpoře Projektu Šance přidal i mladý herec Zdeněk Piškula,
který pro nás natočil televizní spot a stal se tváří dopisové kampaně.

Ke spolupráci se Zdeňkem vznikl i speciální web: www.sance-dopis.cz

Záštitu nad dopisovou kampaní převzala Jeho Excelence Mons. Václav Malý, pomocný biskup pražský.

Projekt Šance představuje smysluplnou a účinnou pomoc pro ty, kteří ji nezbytně potřebují – opuštěné české „děti ulice“. V mnoha konkrétních osudových situacích v projektu dostanou POMOC JEDINOU, nenahraditelnou. I když jejich klientům umí projekt Šance pomoci s oblečením a jídlem, hlavní prioritou projektu je stabilizovat je a vést je tak, aby změnili svůj život, našli si práci, bydlení a mohli si jednou sami vytvořit to nejcennější – fungující RODINU.


Děkujeme Vám za Vaši pomoc.